Union Perac HPW2200-165 (HPW2200-165)
Budite prvi koji ovaj proizvod oceni
Deklaracija proizvoda se nalazi na ambalazi. Šifra artikla: 6025
Troškovi dostave
1.000 RSD
14.999 RSD
Dodajte u korpu
Dodajte u korpu
Dodajte listi zelja
Dodaj listi za poredjenje
Dodaj listi za poredjenje
Posalji nekome mejlom
Postavite pitanje
Opis
Ocena (0)
Kontaktirajte nas
Tip motora: Univerzalni motor 9650H-LV
Snaga motora: 2200 W
Napon: 230 V
Frekvencija: 50 Hz